O sobie

Mieszka w Warszawie, jest absolwentem prawa Uniwersytetu w Białymstoku, absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Młodych Liderów (organizowanej przez Fundację Eberta) i Anglo School w Bournemouth. Norbert Poliński od 8 lat jest trenerem biznesu, współpracuje z czołówką polskich firm szkoleniowych. Posiada certyfikat Extended DISC® Professional System typologicznych analiz indywidualnych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu efektywności osobistej. Szkolił tysiące pracowników min. banków, korporacji ubezpieczeniowych, największych w Polsce firm z branży spożywczej, pracowników Urzędów Skarbowych i wielu innych.

Współpracował z Kancelarią Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w zakresie wyłaniania
i promocji talentów (współpraca z Kancelarią Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz Kancelarią Prezydenta Lecha Kaczyńskiego).

Laureat konkursu „Wojna o fotele” organizowanego przez tygodnik WPROST.

Ma za sobą wielokrotne wystąpienia telewizyjne, posiada umiejętności interpersonalne, umiejętność kierowania zespołem, kreatywność, doświadczenie w zakresie działań marketingowych, doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi w Europie
i Azji. Był redaktorem naczelnym wydawnictwa Eurofirma i Eurofirma Media, a następnie wydawnictwa Eurofakty. Kierownik kilku serwisów internetowych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat prezes zarządu i członek zarządu wielu spółek prawa handlowego z branży nowych technologii, prawa, psychologii i doradztwa personalnego.

Norbert Poliński z sukcesem zajmuje się kojarzeniem przedsiębiorców z inwestorami. Dotychczas doprowadził do kilkunastu wejść kapitałowych kształtujących się między sto tysięcy a kilka milionów złotych. Szeroki zakres kompetencji pozwala mu dokonać wstępnej analizy projektu inwestycyjnego oraz ocenić prawdopodobieństwo efektywności i zwrotu z inwestycji, przy uwzględnieniu atrakcyjności know-how oraz profesjonalizmu zespołów zarządczych.

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Yahoo! Buzz
  • Twitter
  • Google Bookmarks

4 myśli nt. „O sobie

Dodaj komentarz